No0bLivi0n Clan

Vítejte na webu Clanu !!![No0bLivi0n]!!!

Náladoměr

Náladoměr =)
Klikni na náladu =)
klikni na příslušnou náladu =)


Statistika

TOPlist

>Můj Nej Champion<


Nocturne  


         
The Eternal Nightmare

Před Nocturne, lidé věřili, že sny jsou výplody jejich fantazii, smysl obrazů, které blesklo v mysli, když jeden spal. Tato víra byla podrobena zkoušce, kdy vyrážka spánek-příbuzné incidenty začaly trápit Summoners z ligy. Někteří by se probudit ...

TAGS: Assassinmelee

Statistiky

Doporučené Itemy
Doran's ShieldBerserker's GreavesThe Brutalizer
Banshee's VeilThe BloodthirsterInfinity Edge

Schopnosti

 
Duskbringer - Nocturne vrhá stín čepel, která se zabývá škoda, odejde Soumrak Trail, a způsobí vítězi opustit Dusk Trail. Zatímco na trase, Nocturne ignoruje jednotka kolize a zvýšila rychlost pohybu a útoku poškození.
Nocturne vrhá stín čepel, která se zabývá 60/110/160/210/260 (+), fyzické poškození a zanechává Dusk stezka pro 5/5/5/5/5 sekund. Nepřítel mistři hit také nechat Dusk Trail.

Zatímco na trase, Nocturne ignoruje jednotka kolize a zisky 15/20/25/30/35% rychlost pohybu a útoku 20/30/40/50/60 poškození.

Shroud of Darkness - Nocturne opravňuje jeho ostří, pasivně získat rychlost útoku. Aktivace Shroud of Darkness umožňuje Nocturne ustupuje do stínu, vytváří magickou bariéru, která blokuje jeden nepřítel kouzlo a zdvojnásobuje jeho pasivní rychlost útoku, pokud úspěšný.
Pasivní: Nocturne má 20/25/30/35/40% bonus útočné rychlosti.
Aktivní: Nocturne vytvoří magickou bariéru na 2 sekundy, který blokuje další nepřítel schopnosti.
Je-li schopnost je blokován štítu, Nocturne pasivní rychlosti útoku bonus čtyřhře po dobu 5 sekund.

Nevýslovné hrůzy - Nocturne rostliny noční můra do jeho cílové mysli, dává damage každou sekundu a bát cíl, pokud nechcete dostat z dosahu do konce trvání.
Nocturne rostliny noční můra do jeho cílové mysli, které se zabývají 50/100/150/200/250 (+1) magická škoda více než 2 sekundy. Pokud Nocturne pobyty do 600 rozsah cíl pro celou dobu trvání, stává terčem se bál o 1/1.25/1.5/1.75/2 sekundu (s).

Paranoia - Nocturne snižuje pohled poloměr všechny nepřátelské šampionů a odstraní jejich spojence vidění v procesu. Ten pak může zahájit sám na nedalekém nepřítele šampion.
Nocturne snižuje pohled poloměr všechny nepřátelské šampionů a odstraní jejich spojence vidění na 4 sekundy.

Zatímco Paranoia je aktivní, může zahájit Nocturne se na nepřítele šampion, který se zabývá 150/300/450 (+) fyzické poškození.

Umbra listy Každých 10 sekund, Nokturno je další útok stávky okolních nepřátel na 120% fyzického poškození a léčí se na 15/20/25 za cíl zasáhnout.

Nocturne základní útoky snížení této cooldown o 1 sekundu.